İade ve Değişim
    • 0
  • Ad Soyad E-posta Şifre Şifre Tekrarı
    veya

İADE VE DEĞİŞİM

İade süreci ve koşulları nelerdir?

Ürününüzde hasar veya hata olması durumunda Tabloonline görülen kusurun bir fotoğrafını ve detaylı bir açıklamasını eposta olarak ister. Kusurlu ürünlerde 3 iş günü içerisinde tespit yapılıp size geri dönüş sağlanır. Talebiniz doğrultusunda Ürün değişimi, Ücret iadesi, veya mağaza kredisi olarak telafisi yapılır. Ücret iadeleri ödeme yapılmış şekli ile geri iade edilir. İade veya değişim talepleri ürün teslimatından itibaren 15 iş günüdür.

İade ve değişimde kargo ücretini kim karşılar?

İadesi yapılacak ürün kusurlu ise kargo ücretini Tabloonline karşılar. Kusur haricindeki tüm durumlarda değişim ve tekrar gönderim kargosu alıcıya aittir. Karşı ödemeli gönderilen ürünleri Tabloonline hiçbir zaman teslim almaz.

Yağlı Boya Tabloda iade veya iptal yapabilir miyim?

Yağlı Boya Tablolarımız önceden imal edilmiştir. O nedenle Çerçevesiz olarak satın aldığınız bir yağlı boya tabloyu 7 İş günü içerisinde geri iade ede bilirsiniz. Fakat yağlı boya tabloya modern yada klasik istediğiniz renkte çerçeve giydirmişseniz ve Tablonuz hazırlanıyor durumda görünüyor ise Tabloya sizin için özel olarak çerçeve giydirilmiş demektir bu nedenle iade ve değişim işlemlerini kabul edilmemektedir.

Canvas Tabloda iade veya iptal yapabilir miyim?

Tabloonline’da siz ödemeyi gerçekleştirdikten hemen sonra, canvas tablolar sizin için sıfırdan imalata alınır.Tablonuz hazırlanıyor durumda görünüyor ise Tablo imalatına başlanmış demektir bu nedenle iade ve iptal işlemlerini kabul edemiyoruz.

Kendin Tasarlada iade veya iptal yapabilir miyim?

İster kendi yüklediğiniz bir imaj, isterseniz sitemizden aldığınız bir imaj olsun, Tabloonline’de siz ödemeyi gerçekleştirdikten hemen sonra, Kendin tasarla tablolar sizin için sıfırdan imalata alınır. Tablonuz hazırlanıyor durumda görünüyor ise Tablo imalatına başlanmış demektir bu nedenle iade ve iptal işlemlerini kabul edemiyoruz.