Sipariş Bilgileri
    • 0
  • Ad Soyad E-posta Şifre Şifre Tekrarı
    veya

SİPARİŞ BİLGİLERİ

Özel günler için paketin içine not ekleyebilir miyiz?

Evet siparişte tabloyu sepete ekledikten sonra, hediye paketi notu ekleyin seçeneğinden istediğiniz notu yazarsanız, biz sizin adınıza notunuzu uygun bir şekilde ürününüze iliştiririz.

Adres değişikliği yapabilir miyim?

Siparişinizi sevk etmeden evvel iletişim bölümünden bizimle irtibata geçerek adres değişikliği yapabilirsiniz.

Tablomda problem varsa ne yapmalıyım?

El işçiliği ile üretilen ürünlerimizde tarafımızdan kaynaklanan bir problem varsa bunu bize e-mail ile info@tabloonline.com.tr bildirmeniz ve fotoğrafını göndermeniz yeterli olacaktır. Konu ile ilgili araştırma en kısa zamanda yapılacak ve size geri dönüş sağlanacaktır.

Siparişimi telefonla verebilir miyim?

Maalesef ölçü ve modellerde hata olmaması için siparişleri sitemiz üzerinden almaktayız.

Toplu siparişlerde indirim oluyor mu?

Toplu, özel siparişler için lütfen İletişim bölümünden bizimle irtibata geçiniz.

Sipariş kodum nerede yazıyor, bulamadım ne yapmalıyım?

Siparişiniz ile ilgili bilgiler, bildirdiğiniz e-mail adresine otomatik olarak gönderilmektedir. Lütfen önemsiz postaları da kontrol ediniz. Burada da bulamazsanız İletişim bölümünden bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Kendin tasarla bölümüne gönderdiğimiz fotoğraflar daha sonra herhangi bir yerde kullanılabilir mi?

Gönderdiğiniz fotoğrafın içeriği ne olursa olsun herhangi bir yerde asla kullanılmaz.

Sepetim daha sonra sipariş vermem için kayıt tutuyor mu?

Evet, eğer sitemize üyeyseniz her zaman kayıtta tutar. Üye değil de aynı bilgisayardan giriş yapıyorsanız yine kayıtta tutar.

Siparişimde değişiklik yapabilir miyim?

Tablonuz sipariş takipten kontrol ederek hala imalata girmedi olarak görünüyorsa İletişim bölümünden bizimle irtibata geçebilir, dilediğiniz değişikliği yaptırabilirsiniz.

Hangi Ölçülerde tablo üretiyorsunuz?

Genelde her işin bir standardı olduğu gibi tablolarından güzel şık ve orantılı durması açısından kendi içinde standart 141 ölçü çeşidi mevcut. Fakat özel ölçüde tablo sipariş etmek isterseniz bizimle iletişim bölümünden irtibata geçebilirsiniz.

Parçalı tabloların ara mesafesini nasıl ayarlarım?

Her bir parçanın arasında 3-5 cm’lik boşluk bırakılarak asılmasını önermekteyiz. Bu sayede tablonuz bir bütün olarak görünür.

Web sitesinde bulunan tüm Tablolar şu an stoklarınızda mevcut mu?

Görsel olarak mevcut olmakla birlikte kişiye özel sipariş üzerine de hazırlanmaktadır. Tüm ürünler 2 iş günü içerisinde müşterilerimize gönderilmektedir.

Tablolar dış mekan’a uygun mudur?

Hayır Tablolar iç mekan dekorasyon ürünleridir. Dış ortam şartlarına (yağmur,rüzgar, direkt güneş ışığı) uygun değildir.

Parçalı tablo nedir?

Bizim 35 farklı ölçüde parçalı tablomuz vardır. Aynı tabloyu 2-3-4-5 parçalar halinde yaparız. 3 ila 5 cm ara boşluklar bırakılarak duvara asıldığında tek parça bütün bir tablo görüntüsünü alır.