Kendi Kanvas Tablonu Tabloonline’Da Kendin Tasarla!
    • 0
  • Ad Soyad E-posta Şifre Şifre Tekrarı
    veya

KENDİN TASARLA

Fotoğrafından Tablo görseli
Fotoğrafıdan tablonu sen tasarla
FOTOĞRAFINDAN TABLO
Foto Mozaik görseli
Fotoğraflarını yan yana diz kanvas mozaik tablo yap
FOTO MOZAİK

Kendi Kanvas Tablonu Tabloonline’da Kendin Tasarla!

Fotoğraftan kanvas tablo yapımı artık Tabloonline web sitemiz sayesinde çok daha kolay hale geldi. Kendin tasarla kişiye özel kanvas tablo modülümüzü kullanarak Tabloonline’da kendi tablonu kendin tasarlayabiliyorsun.

Türkiye’nin en eski ve en tecrübeli tablo üreticisi tabloonline aracılığı ile tablo tasarlamak ve satın almak çok daha kolay. Tek yapmanız gereken kendin tasarla sistemimize fotoğrafınızı yükleyin kadrajı ayarlayın ve arkanıza yaslanın. Tablo tasarlama işlemi işte bu kadar basit bir işlemdir.

En kaliteli bir şekilde sizin yüklediğiniz kişisel fotoğraflarınızı tabloonline ekibi kanvas tablo haline dönüştürerek 3 iş günü içerisinde belirlediğiniz adrese korunaklı bir şekilde gönderilecektir.

Geliştirilmiş sistemlerimiz sayesinde sizlerin istekleri doğrultusunda en güzel tabloları sizler için hazırlıyoruz. Yüksek çözünürlükte ki resimlerinizi bizlere göndererek en iyi şekilde basılmasını ve tablo haline dönüştürülmesini sağlayabilirsiniz. Kendin tasarla bölümümüz tamamen size özel yazılım aracılığı ile tablolarınızı oluşturur ve deneyimli grafikçilerimize gönderilir. 

Yapman gereken o kadar basit bir işlem ki, kanvas tabloları kolaylıkla tasarlayarak uygun fiyata satın alabilirsiniz. Üstelik her türlü tabloyu istediğiniz kanvas türüne kadraj ayarlaması yaparak uygulayabilirsiniz.

Kendin tasarla menüsü aracılığıyla fotoğrafını yükle, klasik yada modern çerçeve seçimlerini yap, yazı yaz, efekt ver ve hatta kadrajını ayarlayarak kendi tablonu tasarlayıp kanvas tablo tasarlamanın pratikliğinin keyfini çıkar. Hatta arkadaşlarına birde sen tasarla davetini gönder indirimlerden faydalan.

Tüm bunların yanında özel günlerde hediye ne alsam? Özel gün hediyeleri nelerdir? Diye düşünmene de gerek yok; hediyeni kişiye özel tablo bölümünden kendin tasarlayabilir tablo olarak hediye edebilirsin.

Birkaç yüksek çözünürlüklü fotoğrafı sisteme yükleyerek fotoğraflardan tablo yapma sistemi ile kendi hediyeni tasarla, sevdiklerini mutlu et.

Hediye tasarlamada yeni hediye kategorisi olma özelliği ile tablo, en güzel ve en anlamlı hediye olma ünvanı şimdiden kazanmıştır. Şimdi hiç vakit kaybetmeden Tabloonline ile hediyeni fotoğraftan tablo özelliğini kullanarak sen tasarla…

Grafik Aşaması

Grafikçilerimiz sizin tasarladığınız tabloları inceler gerekli iyileştirmeleri ve düzenlemeleri manuel olarak yapar. Eğer sizin tasarladığınız tablolarda çözünürlük düşük olur veya daha farklı sorunlar çıkarsa sizinle iletişime geçerek iyileştirme çalışmalarını başlatır. Duruma göre sizden yeni bir fotoğraf göndermenizi ve bu doğrultuda isteklerinizi en iyi şekilde çözüme kavuşturur.

Baskı Aşaması

Grafik aşamasını atlatan kendin tasarla tabloları, artık baskı aşamasına hazırdır. Bu aşamada en kaliteli baskı boyaları ve %100 pamuklu kanvas kumaş kullanılarak sizin tasarladığınız tablonun baskısı yapılmaktadır. UV Baskı işlemi deneyimli baskıcılarımız tarafından sürekli olarak kontrol edilerek sizin gönderdiğiniz baskıyı sonlandırırlar.

Tablolarınıza ileri düzey baskı teknikleri uygulayarak dünya markası Roland dijital baskı makinaları ile 7 Pikolitre, 1440 Dpi çözünürlükte, iç mekan baskı modunda, fotoğraf kalitesinde dijital baskı yöntemi ile tablolarımızı imal ediyoruz.

İskelet Yapısı

Baskıdan çıkan kanvas kumaşı artık çerçevelenip gerdirilmeye hazırdır. Yavaş yavaş şekil alan tablonuzun iskelet yapısı hazırlanmaktadır. Kaliteli çam ağacından yapılan iskeletler sizin seçtiğiniz ölçülerde hazırlanır. Bu aşamada son derece kaliteli kırılmaya dayanıklı malzemeler kullanılır. Çünkü kanvas tablo iskeleti diğerlerine göre daha sağlam olmalıdır. Kullanılan çivilere kadar en kaliteli malzemeler ile iskelet yapımı biter.

Kanvas Gerdirme Aşaması

Bu aşamada baskıdan çıkan kanvas kumaşı daha önceden dikilmiş ve son aşamasına gelmiştir. Bu aşamada iskeletin üzerine gergin bir şekilde gerdirilmesi yapılmaktadır. İskeletin üzerini tamamen kaplayacak şekilde ölçülerine uygun taşma yıpranma gibi sorunlar olmadan kanvas kumaşı gerdirilme işlemi hazır olur. Sitemizde ki kendin tasarla bölümünde yaptığınız değişiklikler doğrultusunda istenilirse çerçeve eklemeleri de işleme dâhil edilir.

Gerilmiş tuvallerde ve yapımı bitmiş resimlerde herhangi bir nedenle bollaşma olursa, tuvalin arka yüzeyini ıslak bir fırça, sünger ya da püskürtme sistemi ile nemlendirerek, kurumaya bırakmak ve bu işlemi birkaç kez tekrarlamak bollaşmayı giderir. Tabloonline Avrupa standartlarında birinci sınıf tuval kullanmaktadır. Tuvaller, erken çürümeye, kurtlanmalara karşı korunması sağlanmış %100 pamuklu 1. Sınıf 460 gr kalın canvas kumaşlardır.

Kalite Kontrol Aşaması

Kendin tasarla bölümünde yaptığınız değişiklikler göz önünde bulundurularak kalite kontrol yapılmaktadır. Bu aşamada hem baskı kalitesi hem de sizin tasarladığınız tabloya uygunluk kontrol edilir. Son kontrollerden de geçen kişiye özel tablo paketleme aşamasına hazırdır.

Paketleme Aşaması

Kendin tasarla bölümümüzden hazırladığınız tablo atölyemizde hazırlanmış ve artık paketleme aşamasına geçmiştir. Kargoda sorun yaşanmaması adına sizin hazırladığınız tabloları en korunaklı bir şekilde sizlere göndermek istiyoruz. Bu nedenle tablonuzu strafor bir kutunun içerisine yerleştiriyoruz. Bu kutular tablonun darbe aldığında kırılma riskini neredeyse sıfıra indirmektedir.

Tamamen etrafı strafor köpükten oluşan, bir kutu ile üzeri çizilmelere karşı daha korunaklı olması açısından, karton kâğıtlarla sarılmaktadır. Artık sizin tasarladığınız size özel tablonuz kargoya hazırdır.

Kargo Aşaması

Yukarıda ki işlemlerin hepsi yoğunluğa göre 1 iş günü içerisinde tamamlanır ve size sms olarak haber verilir ve kargo takip numaranız sizlere iletilir. Bu aşamadan sonra MNG Kargo son derece korunaklı hazırlanmış tablonuzu alarak dağıtıma çıkarır. Bu işlemin süresi kargo şirketinin yoğunluğuna göre ve gideceği adrese göre 3 iş günü içerisinde tamamlanır. Dünyada ise 201 ülkeye fedex ile hızlı kargo seçenekleri ile kargoluyoruz.

Sitemizden Nasıl Kanvas Tablo Tasarlayabilirsiniz?  

Kendi kanvas tablonu kendin tasarlama modülümüz çok basittir. Sizde kendi fotoğraflarınızı en basit şekilde nasıl tasarlayabilirsiniz? Adım adım bunu öğrenmek isterseniz yazımızın devamını okumaya devam edebilirsiniz. Kanvas tablo tasarlama işlemini resimli bir şekilde adım adım tasarlamayı öğrenmek için yazımızı okumaya devam edin.

1.Adım Kendin Tasarla Modülüne Giriş Yapın

Sitemize iki ayrı modül bulunmaktadır, fotoğraflarınızdan kolaj oluşturabilmek için bir modül bir diğeri de kendin tasarla kanvas tasarımı yapabileceğiniz bir modüldür. Bu iki modül de birbirinden ayrı çalışmaktadır.

Bu nedenle iki modülü de ayrı ayrı incelemek gerekecektir. Ama kendi kanvas tablonu tasarlayabilmen için hazırlanan bölümlerimiz herkesin kullanabileceği kadar basittir. İlk olarak yapmanız gereken fotoğrafından tablo seçeneğine tıklamaktır.

2.Adım cihazınızdan belirlediğiniz fotoğrafı veya resmi seçin

Mobil cihazlarınızdan veya bilgisayarlarınızdan daha önce hazırladığınız yüksek çözünürlüklü fotoğraflarınızı sisteme yükleyin. Bu işlemi dosya seç butonunu kullanarak veya sürükle bırak yöntemi ile kendi fotoğraflarınızı kolaylıkla yükleyebilirsiniz. Dilerseniz kendin tasarla bölümümüz de Facebook fotoğraflarınızı tasarlayabilir veya İnstagram fotoğraflarınızı tablo haline dönüştürebilirsiniz. Hem cihazınızda ki fotoğrafları hemde sosyal medyalarda ki fotoğraflarınızı sistemimize tasarlamak amacı ile yükleyebilirsiniz.  Sitemizde ki tablo yapma programı ile yüklediğiniz fotoğraflar daha kolay tasarlanacaktır.

Yükleme işlemi sırasında fotoğraflarınız anlık olarak sisteme eklenecektir sayfayı yenilediğinizde veya farklı bir sayfa geçiş yaptığınızda işlem yaptığınız tasarım kaybolacaktır. Kendin tasarla bölümümüzde yüklediğiniz hiçbir fotoğrafı kesinlikle kayıt etmemekteyiz. Ön bellekleme aracılığı ile fotoğraflarınızı anlık olarak tutmaktayız. Siz ziyaretinizi sonlandırdığınızda fotoğraflarınız otomatikman kaybolacaktır.

Siz yaptığınız tasarımları sepete ekleyene ve satın alana kadar hiçbir şekilde kişisel fotoğraflarınız kayıt altına alınmamaktadır. Tasarladığınız kendin yap kanvas tablolar sadece 3 boyutlu bir şekilde bir benzeri olarak size gösterilmektedir. Gerçeği ile karıştırılmaması gerekir gerçeği daha canlı ve daha güzel olacağından emin olabilirsiniz.

3.Adım tasarımlarınızı oluşturun

Sitemize yüklediğiniz fotoğrafları dilediğiniz gibi kanvas için tasarlayabilirsiniz. Bunu yapmak için yüklediğiniz görselin yan tarafında ki menüleri kullanabilir ve değişiklikler yapabilirsiniz. Bu menüler aşağıda ki resimde görünmektedir.  

Çerçeve butonuna tıkladığınız zaman size sekiz adet belirleyebileceğiniz çerçeve görünümü sunulmaktadır. Unutulmaması gereken bir durumu burada yine açıklamak istemekteyiz, bunlar sadece size görsel olarak en yakın sonuçları göstermektedir. Tablonun bitmiş hali daha canlı ve daha gerçekçi olacaktır doğal olarak siz bu aşamada sadece kendi fotoğraflarınızı kendiniz tasarlayabiliyorsunuz. Beğenmediğiniz çalışmaları iade politikamızı okuyarak iade edebilirsiniz.

Klasik Altın ve Gümüş Çerçeve:

Bu çerçeve türü en çok tercih edilen kanvaslar için klasik bir görünümde işlemeli bir çerçeve türüdür. Kendin tasarla bölümüzde bulunan bu çerçeve türünü hiçbir firmada bulamazsınız çünkü sadece tabloonline özel çerçevelerinden biridir. Klasik görünümün zarafeti ve modern kanvas ile birleşimi sonucunda ortaya harikalar çıkarmaktadır. Ahşap ve plastik karışımlı bu çerçeveler kurtlanmaz ve bükülmez. Klasik çerçeveleri tabloların boyu ile doğru orantılı Avrupa standartların da uygun şekilde kullanmaktayız.

Yani canvas tablolarda kullanılan çerçeveler kalın ya da ince durmaz. Sitemizde klasik çerçeveyi canvas tabloya uyguladığınızda gördüğünüz oran gerçektir. Siparişini verdiğiniz klasik çerçeveli bir canvas tabloyu satış sitemizde nasıl görüyorsanız aynı boy, oran, model ve renkte size gelecektir.

Modern Renkli Çerçeve:

Modern görünümde dünya standartlarına uygun yarı plastik modern çerçeveler kullanılmaktadır. Ahşap ve plastik karışımlı bu çerçeveler kurtlanmaz ve bükülmez. Modern çerçevelerimiz tek model ve altı renkten oluşur. Yaşam alanlarınız modern dizayn edilmiş ise, seçeceğiniz Canvas tablonun bu dizayna uygun olmasının yanında, çerçevesinin de modern olarak tercih edilmesi gerekmektedir. Kendin tasarla bölümünde tercih ettiğiniz çerçevelerde altı adet renk seçeneği bulunmaktadır. Bunlar; Altın çerçeve, Gümüş çerçeve, Siyah çerçeve, Beyaz çerçeve, Venge çerçeve ve nuturel çerçevelerdir. Bunlardan herhangi birini seçerek kendi çerçevenizi oluşturabilirsiniz.

Kanvas Tablo Üzerine Yazı Ekleme

Tasarladığınız tabloların üzerine yazı yazmak isteyebilirsiniz. Bu nedenle kanvas üzerine yazı yazabileceğiniz bir bölümümüz bulunmaktadır. Bu bölümde istediğiniz yazı türünü seçebilir ve istediğiniz renkte istediğiniz, boyutta yazılar yazabilirsiniz.

Hazırladığınız Tasarımınıza Efekt Katın

Sitemizde oluşturduğunuz tasarımlarınıza dilediğiniz gibi efekler verebilmeniz mümkündür. Bunu yapabilmek için efekt bölümünü tıklayarak aşağıda çıkan seçeneklerden birini kullanabilirsiniz. Fotoğraflarınıza gri, beyaz ve siyah tonlarda efektler uygulayabilirsiniz.  

Kendi Fotoğraflarınızı konumlandırın (kadraj Bölümü)

Sitemize yüklediğiniz fotoğrafları dilediğiniz gibi konumlandırabilir ve boyutlandırabilirsiniz. Kendin tasarla bölümümüzün en gelişmiş özelliklerinden biri de bu bölümümüzdür. Bu bölümümüzde tasarladığınız tablonun sağ tarafında görünen mercek yardımı ile büyütebilirsiniz. Daha sonra tasarladığınız tablonun altında bulunan mercek yardımı ile de tasarımınızı istediğiniz gibi 360 derece çevirebilirsiniz.

Kanvas Tipini Belirleme

Kanvas tipini istediğiniz gibi belirleyebilirsiniz. İster parçalı kanvas olarak ister dikdörtgen isterseniz kare biçiminde istediğiniz tür kanvas tipi belirleyebilirsiniz. Bu tipi belirledikten sonra kadraj bölümünden tekrar düzenlemeniz gerekebilir bu nedenle ilk başta kanvas tipini seçmeniz daha doğru olacaktır.

5.Adım tasarımınızın ölçüsünü belirleyin

 

Tasarladığınız kanvas tabloyu belirli ölçülerde hazırlanmasını isteyebilirsiniz. Sitemizde en küçük tablo 40x40 ölçülerinde ve en büyük tablo 130x130 ölçülerinde hazırlanmaktadır. Bu ölçüler arasında dilediğiniz ölçüyü seçebilir ve hazırlanmasını sağlayabilirsiniz.

 

Kişiye Özel Kanvas Tablo Fırsatları

Sunmuş olduğumuz kişiye özel kanvas tablo özel modülümüz sayesinde herkes kendine özel bir tablo satın alabileceği gibi, yakınlarına da sıradan olmayan hatta harika bir hediye verebilme fırsatını yakalamış olacaktır.

Fotoğrafı Kanvas Tablo Yaptırmak

Herkesin tahmin edebileceği gibi fotoğraflı kanvas tablo çok beğenilmekte ve tercih edilmektedir. Unutulmaz anıların var olduğu en güzel fotoğraflardan ortaya çıkarılan tablolar eminiz ki her eve için çok farklı bir hava oluşturacak. Sizde fotoğrafı tablo yaptırmak istiyorsanız bu sistemi mutlaka deneyiniz.

Kişiye Özel Kanvas Tablo Fiyatları

Kişiye özel kanvas tablo fiyatları, istediğiniz tablonun çerçeve çeşidine ve boyutuna göre değişkenlik göstermektedir. Beğendiğiniz tablo görseline tıklayarak istediğiniz değişiklikleri yaptığınızda kanvas tablo baskı fiyatları alanında değişiklik olduğunu göreceksiniz.